HUB Vilnius

Hub Vilnius tai pirmas Lietuvoje bendradarbystės (angl. coworking) ir renginių centras, atsidaręs 2010 m. spalio mėn. Šiaurės miestelio technologijų parke. Šiuo metu nuskreipiame laisvai samdomus profesionalus ir jaunus verslus į 6 Vilniuje viekiančius atviro išplanavimo biurus  ir organizuojame kasmėnesinę idėjų konferenciją Hub Camp.

Hub Vilnius tai bendras darbas vienoje vietoje su kitais skirtingų sričių profesionalais. Tai inovatyvus požiūris į darbo vietą. Įsivaizduokite kavinės, bevielio interneto ir biuro derinį. Sumaišę šiuos tris dalykus gauname centrą, kuriame gali dirbti skirtingų sričių specialistai, skatinamas kūrybiškumas, bendradarbiavimas ir iniciatyvumas. Suteikiama galimybė dirbti komandoje ir visapusiškai tobulėti su kitais.

http://hubvilnius.lt/ ir www.facebook.com/HubVilnius

info@hubvilnius.lt

+37068601247Hub Vilnius tai bendradarbystės ir renginių centras, įsikūręs Vilniaus miesto širdyje. Atsidarėme 2010 m. spalio 29 d. Šiaurės miestelio technologijų parke ir per trumpą laiką sugebėjome išaugti patys save. Šiuo metu turime 2 centrus – Gedimino pr. 21/2 ir Šermukšnių g. 6A ir esame pajėgūs priimti virš 100 bendradarbystę išbandyti norinčių žmonių.

Hub Vilnius tai Tai bendras darbas vienoje vietoje su kitais skirtingų sričių profesionalais. Tai inovatyvus požiūris į darbo vietą. Įsivaizduokite kavinės, bevielio interneto ir biuro derinį. Sumaišę šiuos tris dalykus gauname centrą, kuriame gali dirbti skirtingų sričių specialistai, skatinamas kūrybiškumas, bendradarbiavimas ir iniciatyvumas. Suteikiama galimybė dirbti komandoje ir visapusiškai tobulėti su kitais.

http://hubvilnius.lt/

info@hubvilnius.lt

+37068748056