Vilniaus jaunimo organizacijų sąjunga “Apskritasis stalas”

Jaunimas – galinga jėga, formuojanti kultūrą ir aplinką, kurioje gyvename. Tam įtakos turi jaunimo maksimalizmas, energija, optimizmas ir daugelis kitų savybių, kurios laikui bėgant yra slopinamos. Be galo svarbu skatinti jaunimo aktyvumą, sąmoningumą, pilietiškumą ir nuolatinį tobulėjimą, kad gyvenimas judėtų teigiama linkme.

Šiems tikslams kuriasi daugybė organizacijų, siekiančių įtraukti jaunimą į visuomeninę veiklą ir suteikti savirealizacijos galimybę. Vilniuje organizacijų- apstu. Visos jos skirtingos savo veiklos kryptimis, tačiau viena jas jungia – jaunimas.

1998m. rugsėjį buvo įsteigta Vilniaus jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritas stalas“ (VJOS AS – jaunimo organizacijų, registruotų Vilniaus miesto savivaldybėje, sąjunga). Vilniaus „Apskritojo stalo“ esmė – jungti jaunimo organizacijas, jas tobulinti ir palengvinti projektų įgyvendinimą. Kitaip tariant, pagrindinis VJOS AS tikslas – tai visų Vilniaus mastu veikiančių jaunimo organizacijų atstovavimas miesto savivaldybės institucijose.

Šiuo metu VJOS AS narėmis yra 40 didžiausių ir stipriausių Vilniaus miesto jaunimo organizacijų. Vis dėlto Vilniuje yra kur kas daugiau jaunimo organizacijų – formalių ir neformalių, todėl VJOS AS yra suinteresuota priimti į sąjungą kuo daugiau įvairaus jaunimo ir jį atstovauti.

+370 600 96737

info@vjosas.lt

pirmininkas@vjosas.lt

www.vjosas.lt/